Co pobudza zmysły naszych mężczyzn? Co sprawia że zmieniamy się w zdecydowane i świadome swojej wartości kusicielki? Odpowiedzią na powyższe pytania jest pojęcie wszystkim znane – bielizna oraz,i jej atrybuty.
Co jest najważniejsze przy wyborze bielizny, kompletu bielizny dla siebie lub partnera, co powinno się brać pod uwagę?
Jednym z najważniejszych wyznaczników idealnej bielizny, winien być materiał, ponieważ to on świadczy o wygodzie noszenia jej przez ciebie i twojego patnera. To tkanina decyduje o samopoczuciu ale też o tym czy spełni swoją rolę w codziennym życiu ale także w wyjątkowych dla nas chwilach
Stroje bieliźniane produkowane są zazwyczaj z
materiałów naturalnego pochodzenia ale też tych sztucznych. Jeśli mowa o materiałach pochodzenia naturalnego najczęściej wykorzystuje się bawełnę. O jakości bawełny mówi nam długość delikatność włókien. Wyróżniamy dwa typy bawełny- bawełna czesana oraz bawełna superczesana.Obie są przyjazne dla ludzkiej skóry. Bielizna bawełniana jest niezwykle zwiewna ale również sprawia że skóra może oddychać swobodnie. Coraz regularniej zaczyna się ekspolatować włókna bambusowe która skutecznie zastępuje bawełnę. Jest także aksamitne ale też elastyczne. Jednak w dzisiejszym świecie mody produkty naturalne coraz częściej zastępowane są tworzywami sztucznymi, tutaj także tak jest. Jako przykład podamy materiał elastanowy który od długiego czasu jest udoskalany i ciągle pozyskuje spore zainteresowanie i zastosowanie. Łączony jest też z naturalnymi materiałami. Zbliżony charakter do niego ma polyamid – również oddychający materiał i niesłychanie powiewny.

Beauty 77