Portale społecznościowe oraz czasopisma pisane są w głównej mierze z myślą o kobietach oraz są ze wsazaniem dla płci pięknej. Dlaczego tak jest skoro męska część świata mody jest równie rozległa w swoich kategoriach?
Już dawno przyjęto że świat mody jest dla kobiet. Przyjęto również, że mężczyźni nie są chętni do pogawędek na temat ubioru czy dbania o wygląd. Kobiety myślą że nie warto zadawać pytań facetowi o to co założy na siebie, ma na sobie, planuje kupić.Wiadomo jednak o tym że faceci bardzo lubią a wręcz kochają chwalić się swoimi trofeami. Odsuwając na bok stereotypy przekazujemy wszystkim pięknym kobietom że temat mody dla facetów nie jest czymś obcym! Pomówmy więc o modzie naszych mężczyzn. Czy moda dla mężczyzn w naszym kraju miewa się dobrze? Znawcy mówią że największym mankamentem polskich marek jest koncepcja demonstrowania odzieży w sklepach internetowych i nie tylko. Męską część kupujących odstrasza nieraz obraz stereotypowego mężczyzny który prezentuje ubrania. Na szczęście większość jednak kupuje to w czym czuje sie atrakcyjnie bez względu na to w jakim świetle coś jest pokazane. Zapytajmy siebie o najbardziej istotną rzecz – Co i dlaczego powinien mieć w szafie każdy facet?
Jedną z rzeczy którą posiada każdy szanujący się mężczyzna jest bezpretesjonalna koszula, podobno najlepiej granatowa oraz czarna. Kolejną częścią garderoby powinna być marynarka. Najlepsza jest taka która się nie wyróżnia, pasuje bez wątpienia do wszystkiego!
Finalną niezbędną rzeczą są eleganckie wygodne buty. Dobrze żeby były w stonowanym kolorze i modnym kroju.

Ekskluzywne Bransoletki