Czy znacie 3 podstawowe słowa nakreślające stereotypową damę? My znamy: milość, rodzina i ubrania. Co kryje się pod podanymi nazwami? Jakich rzeczy pragną kobiety? Czego nie tolerują? Z czym walczą ? Czego nie odstępują nawet na krótką chwilę? W tym artykule omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w życiu kobiety. Postarajmy się je rozgryźć. Jak widzi samą siebie płeć piękna, a widzi ją płeć męska? Czego oczekują obie strony? Damy uwielbiają czuć się adorowane. Większość lubi kiedy mężczyzna przejmuje inicjatywę w głębszej relacji w swoje ręce jednak nie przyjmują zachowania w nieskończoność pochłoniętego kochanka. Jak bardzo często mawiają z jednej strony potrzebują troski, stałości w uczuciu, jednak w drugiej połowie skrycie pragną by obecny facet czasami stawiał opory, bywał nieznośny. Co za tym idzie? Panie wbrew pozorom również lubią zdobywać, bo przecież czy kogoś cieszy w pełni bez trudu zyskana rzecz, a dopiero co relacja czy uwaga osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Wobec tego w jaki spsób dogodzić oczekiwaniom pięknych kobiet? Jak to rozegrać by być na wygranej pozycji?
Zadbaj o nią w sposób jaki pragnie, zaobserwuj kobiece mniejsze czy wielkie potrzeby, aby pamiętać jakie z nich bywają najistotniejsze oraz na tych skup się najbardziej, nawyk bywania nieosiągalnym wyrobisz rozmawiając z wybranką. Pamiętaj, że to wymiana zdań jest podstawą dobrego związku.
Nie możesz zapomnieć, że więź trzeba pielęgnować najczęściej drobnymi gestami, uczynkami. Niepodtrzymywane uczucie wcześniej czy późno zawsze wygasa. Właśnie to czyni, że damsko-męska relacja jest niezwykła, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna