Polski styl słynie z tego że odsuwany jest na bok za sprawą zagranicznych nowości. Często mówi się że polska moda w porównaniu do innych krajów jest daleko w tyle, aczkolwiek gdyby jednak przypatrzeć się temu wszystkiemu bardziej polscy projektanci są w stanie przedstawić klientom godne uwagi projekty!
Od najmodniejszych fasonów do wysokiej jakości materiały. W którym miejscu jest problem klientów? Brak dostatecznych umiejętności projektujących czy też klienci są zbytnio rygorystyczni w swoich poszukiwaniach?

Okazuje się że nie! Chodzi o to że Polski rynek rozwijał się w o wiele krótszym czasie niż organizacje międzynarodowe dostając tym samym dużo mniej czasu na wyspecjalizowanie. Konsumenci dostrzegając że sąsiednie państwa oraz zagraniczne marki są popularniejsze oddali zaufanie zagranicznym handlowcom odmawiając sobie zaszczytu korzystania z polskich, polskiego pochodzenia gadreroby. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety takie są smutne realia.
Okazuje się że wymarzonej sukienki, czy też innej części garderoby nie trzeba pozyskiwać u naszych sąsiadów a wystarczy zbadać regionalny asortyment.

Kończąc spróbujmy zaakceptować i pokochać to co nasze! Odsuńmy na bok uprzedzenia i dajmy szansę Polskim handlowcom oraz pozostałym fundamentom tej branży.

Stylowe Bransolety